FONCALL-Telefonia internetowa

O FONCALL

Szanowni Państwo,

Telefonia internetowa FONCALL to telefonia stacjonarna oparta na technologii cyfrowej oferowana początkowo przez firmę Konsorcjum Teleinformatyczne, a potem przejęta przez Centrum Edukacyjne OLIMP - Caffe MATRIX Cezary Taraszkiewicz. Dzięki FONCALL połączenia międzymiastowe, międzynarodowe i do sieci telefonii komórkowych są tanie jak nigdy dotąd. Korzystając z naszej oferty, nie muszą już Państwo oszczędzać na długości rozmów, ani wprowadzać ograniczeń na połączenia. Bez trudu połączą się Państwo z każdym miejscem w Polsce i na świecie, a cena rozmowy będzie miłą niespodzianką.

FONCALL to telefonia internetowa bazująca na technologii cyfrowej VoIP (ang. Voice over Internet Protocol) umożliwiająca przesyłanie dźwięków mowy za pomocą łączy internetowych lub dedykowanych sieci wykorzystujących protokół IP. Dane przesyłane są przy użyciu protokołu IP, co pozwala wykluczyć niepotrzebne "połączenie ciągłe" i np. wymianę informacji gdy rozmówcy milczą.

FONCALL to również możliwość dzwonienia przez Internet przy wykorzystaniu dedykowanej bramki VoIP w ramach stałej miesięcznej opłaty abonamentowej. Pozwala to na:

  • łatwiejsze planowanie kosztów,
  • wybór najdogodniejszego dla klienta abonamentu w zależności od potrzeb,
  • tańsze dzwonienie na polskie i zagraniczne telefony stacjonarne i komórkowe.

Do prawidłowego działania wystarczy łącze internetowe o minimalnej przepustowości 100kbit/s w obie strony, bramka VOIP (np. Linksys PAP2T) oraz telefon (może to być zwykly telefon przewodowy, bądź telefon bezprzewodowy).

Zapraszamy po bliższe informacje do Biura Obsługi Klienta z siedzibą przy ulicy Sejneńskiej 13 w Suwałkach, bądź kontakt telefoniczny pod numerem 87 737 19 99, 87 565 18 94.

Z poważaniem

Dział Obsługi Klientów

 powrót  do góry


Copyright © 2008-2011 FONCALL
All rights reserved.