FONCALL-Telefonia internetowa

Zalety FONCALL

Szanowni Państwo,

Korzystanie z FONCALL i realizowanie połączeń jest bardzo proste. Zachowując aparat telefoniczny wybiera się jedynie numer docelowy i dzwoni jak dotychczas, ale:

  • bez dodatkowych opłat za rozpoczęcie połączenia,
  • bez skomplikowanych numerów i prefiksów,
  • rozliczając połączenia w czasie rzeczywistym, nawet od pierwszej sekundy,
  • mając możliwość bieżącego śledzenia rachunków telefonicznych z poziomu strony.

Jeżeli jesteś klientem instytucjonalnym, zainstaluj naszą usługę VoIP we wszystkich oddziałach swojej firmy. Wystarczy, że zamontujesz co najmniej 1 terminal VoIP w każdej lokalizacji Firmy, aby całkowicie pozbyć się kosztów związych z wzajemną komunikacją między oddziałami. Spójrz na swój obecny rachunek (np. TP S.A.) i policz, ile miesięcznie kosztuje Cię komunikacja wewnątrz Firmy.

Poleć naszą usługę VoIP swoim kontrahentom. Zastanów się chwilę i pomyśl, z kim Twoi pracownicy kontaktują się najczęściej. Dlaczego od jutra nie mogą rozmawiać za darmo?

Wykorzystaj polski numer stacjonarny za granicą. Po co płacisz za roaming swoich pracowników? Nasza usługa działa wszędzie, gdzie jest internet. Zamiast służbowej komórki, zaproponuj bramki VoIP, albo bezpłatne oprogramowanie do rozmów przez mikrofon i słuchawki.

Jeżeli jesteś klientem indywidualnym, powiadom bliskich o naszej usłudze.

Jeśli jesteś naszym klientem i wiesz, jak dobra i niezawodna jest nasza usługa, koniecznie namów przyjaciół, aby także skorzystali z naszej propozycji.

Jeśli dziż polecisz usługę wszystkim znajomym, od jutra nie zapłacisz ani grosza za rozmowy z nimi, bo wewnątrz sieci rozmowy są DARMOWE, bez wzgledu na porę i czas trwania rozmowy.

 powrót  do góry


Copyright © 2008-2011 FONCALL
All rights reserved.